PLNOG 24 już tuż tuż. Mamy dla Was darmową wejściówkę!

PLNOG 24 to zdecydowanie konferencja telekomunikacyjna najwyższych lotów – na co zresztą wskazuje motyw tematyczny tejże edycji. Sieci 5G, security, Cloud, IoT, AI oraz debata oksfordzka pt. „Radio zastąpi kabel w telekomunikacji” – to tylko niektóre z tematów obecnych w agendzie wydarzenia. Jako Partner wydarzenia mamy dla Was zniżkę oraz podpowiedzi, czego zdecydowanie nie możecie przegapić w trakcie PLNOG! Na końcu tego wpisu również informacja o konkursie, w którym do wygrania darmowa wejściówka na to wydarzenie!

Lotnictwo i telekomunikacja, czyli PLNOG24!

Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu PLNOG, które odbędzie się już 23-24 marca w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton. Uczestnikami konferencji są zarówno dostawcy internetowi oraz telekomunikacyjni, jak również przedstawiciele międzynarodowych organizacji i korporacji, które korzystają z ich usług. PLNOG to forum wymiany informacji dla tych, którzy tworzą i rozwijają infrastrukturę telekomunikacyjną oraz analizują i nadzorują rozwój sieci w naszym kraju.

Motywem przewodnim najbliższej edycji będzie lotnictwo, które jak się okazuje ma bardzo wiele wspólnego w telekomunikacją. Wśród gości specjalnych pojawi się m.in. Sebastian Kawa, Łukasz Trąbiński oraz Wojciech Ścigała, którzy zaprezentują jak wiele programiści mogą nauczyć się od pilotów!

 • Nazwa konferencji: „Polish Network Operators Group 24” (PLNOG 24)
 • Data: 23-24 marca 2019
 • Miejsce: Warszawa, hotel DoubleTree by Hilton (ul. Skalnicowa 21)
 • Wstęp: płatny, zniżka 15% dla Czytelników „Na Styku Sieci” – wystarczy przy rejestracji podać kod NSS

Dla kogo jest ta konferencja?

Tutaj pozwolimy sobie zacytować za stroną PLNOG:

PLNOG to największa w Polsce tego typu konferencja branżowa, która dwa razy w roku gromadzi w jednym miejscu polskich dostawców usług internetowych, operatorów sieci, inżynierów, decydentów i entuzjastów rynku telco. Konferencja już od 11 lat napędza i wspiera współpracę między przedstawicielami firm teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych.

Proidea, organizator konferencji PLNOG

Wśród uczestników PLNOG nie brakuje przedstawicieli dużych korporacji i organizacji, jak i lokalnych przedsiębiorstw, którzy wspólnie podczas dwudniowej konferencji zastanawiają się, jak wygląda i jak wyglądać będzie polski rynek ICT.

Co ciekawego w agendzie?

Wśród potwierdzonych już wykładów znajdziecie m.in.:

 • „Chmura jest bardzo niebezpieczna, a największym wyzwaniem jest sam… użytkownik! 7 praktycznych porad, co z tym zrobić – sesja demo” – Michał Furmankiewicz
 • “Wielki Brat 4.0” – Tomasz Matuła
 • “Co każdy admin powinien wiedzieć o web security?” – Michał Sajdak
 • “Praktyczne zastosowania NetDevOps. Nirwana czy dystopia?” – Krzysztof Załęski
 • Panel dyskusyjny „Open(Source|RAN|Compute), TIP, itp.. – jak otwartość rozwiązań wpłynie na ekosystem 5G
 • “Od XIX-wiecznych hakerów do XXI-wiecznych panikarzy, czyli telekomunikacja na przestrzeni wieków” – Adam Haertle
 • “Czego świat IT powinien nauczyć się od lotnictwa?” – Marcin Marciniak
 • “Zatruwanie źródła, czyli cache poisoning w praktyce” – Łukasz Jachowicz

Nie zabraknie też praktycznych tematów z zakresu automatyzacji, machine learning czy routingu. W  agendzie po raz pierwszy pojawią się również miękkie tematy dotyczące higieny psychicznej pracy. Dowiemy się jak okiełznać nadproduktywność i unikać toksycznego środowiska w miejscu zatrudnienia. Czyżby to nowy trend..?

Debata Oksfordzka czyli potyczka na argumenty 

Podczas tej edycji zdecydowanie nie można przegapić debaty w stylu oksfordzkim, której uczestnicy będą zespołowo bronić lub obalać tezę: „Radio zastąpi kabel w telekomunikacji„. Wśród mówców pojawią się m.in. Marcin Marciniak, Tomasz Matuła, Marcin Aronowski oraz Piotr Gruszczyński, a całość będzie moderować Marszałek, czyli Agnieszka Poliwka-Jeż, trener biznesu i wystąpień publicznych. Zapowiada się naprawdę zacięta walka w pięknym stylu, która stanie się zalążkiem dalszych dyskusji na ten temat w kuluarach.

Do zobaczenia!

Serdecznie zapraszamy do rejestracji! Jak co roku PLNOG zapowiada się nie tylko jako konferencja, ale jako wydarzenie branżowe, które firmy telekomunikacyjne mają na stałe wpisane w swój kalendarz. Specjalnie dla czytelników Na Styku Sieci organizator przygotował kod promocyjny, który uprawnia do 15% zniżki – wystarczy podczas rejestracji podać kod –  “NSS”. Widzimy się na miejscu!

🗳 Jak przydatna była ta publikacja?

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 1

Brak ocen. Bądź pierwszy!

Dziękujemy za ocenę! Zapraszamy Cię do obserwowania NSS w mediach społecznościowych!

Przykro nam, że ta publikacja okazała się być dla Ciebie nieprzydatna!

Uwaga: Twój głos będzie liczony tylko jeśli udzielisz feedbacku używając formularza poniżej.

Jak możemy poprawić tę publikację?

Damian Michalak
Network Consultant, Twórca Na Styku Sieci