Książki – Sieci – CCNP R&S

◄ wróć do listy kategorii

CCNP R&S 300-101 ROUTE, OFFICIAL CERT GUIDE

Kevin Wallace

Kevin Wallace jest zdecydowanie jednym z lepszych autorów książek Cisco Press. Zagadnienia egzaminu 300-101 ROUTE są przez niego prezentowane w tej książce w naprawdę przystępny sposób. Objętościowo lektura dość spora, ale w dobrym stopniu porusza zagadnienia certyfikacyjne. Niektóre przykłady mogły by być wytłumaczone nieco klarowniej – składnia autora z początku może się wydawać nieco dziwna, ale z czasem idzie się przyzwyczaić.

CCNP R&S 300-135 TSHOOT, OFFICIAL CERT GUIDE

Raymond Lacoste

Pozycja, której z pewnością nie określiłbym jako obowiązkowa. Jeśli sumiennie się przygotowałeś do egzaminów ROUTE i SWITCH to TSHOOT powinien być formalnością. Jesli natomiast nie czujesz się na siłach to ta książka z pewnością poprawi efektywność i metodologię Twojego troubleshootingu. Jest to dobra pozycja uzupełniająca wiedzę.

CCNP R&S 300-115 SWITCH, OFFICIAL CERT GUIDE

David Hucaby

Lektura poruszająca szczegółowo większość zagadnień egzaminu 300-115 SWITCH. Pomimo, że są w niej pewne braki w stosunku do materiałów referencyjnych Cisco to nadal jest to najlepsza pozycja pozwalająca się przygotować do egzaminu. Książka napisana jest w przejrzysty sposób, prostym i zrozumiałym językiem.

◄ wróć do listy kategorii
Damian MichalakKsiążki – Sieci – CCNP R&S