Książki – Sieci – CCNA R&S

◄ wróć do listy kategorii

CCNA R&S 100-105 OFFICIAL CERT GUIDE, VOL. 1

Wendell Odom

Kluczowa pozycja dla osób przygotowujących się do egzaminu kompozytowego CCNA lub ICND1 100-105. Książka ta w bardzo dobry sposób systematyzuje ogrom materiału jakim jesteśmy zalewani w trakcie nauki. Treść jest bardzo przejrzysta i skondensowana, zwłaszcza gdy się porówna zawartość tej książki z ilością materiałów przekazywanych podczas oficajlnych Akademii Cisco. Sprawia to, że ta pozycja nadaje się również świetnie do powtórki.

NETWORK WARRIOR

Gary A. Donahue

Świetna książka dla inżynierów sieci – zarówno tych doświadczonych jak i tych dopiero wchodzących w świat sieci. Poruszonych zostaje bardzo wiele tematów będących chelebem powszednim pracy sieciowca. Jest to świetna lektura uzupełniająca Official Cert Guide’y – napisana jest bardzo lekkim językiem co sprawia, że sie ją bardzo dobrze czyta. Generalnie książka, którą warto mieć na półce!

CCNA R&S 200-105 OFFICIAL CERT GUIDE, VOL. 2

Wendell Odom

Komplementarne rozszerzenie pierwszego tomu Official Cert Guide’a. Tym razem jednak tematyka oscyluje wg bardziej zaawansowanych zagadnień z egzaminu CCNA. Tak jak i w pierwszej książce, tak i tu mamy do czynienia z dużą ilością zagadnień, przedstawioną w bardzo skondensowany ale przejrzysty sposób. Obowiązkowa pozycja dla przygotowujących się do egzaminu CCNA R&S.

◄ wróć do listy kategorii
Damian MichalakKsiążki – Sieci – CCNA R&S