Książki – Sieci – CCIE R&S

◄ wróć do listy kategorii

CCIE R&S v5.0 400-101 OFFICIAL CERT GUIDE, VOL. 1

Narbik Kocharians

Pierwszy tom pokrywający zagadnienia egzaminu CCIE 400-101. Niesamowite jest, że autorzy dali radę opisać liczne koncepcje na poziomie eksperckim w książce o takiej objętości. Oczywiście wiele technologii wymaga dodatkowej nauki aby być dobrze przygotowanym do samego egzaminu. Official Cert Guide jest jednak dokładnie tym co ma w nazwie – przewodnikiem pozwalającym się dobrze odnaleźć w mnogości zagadnień egzaminu CCIE.

INTERCONNECTIONS SECOND EDITION

Radia Perlman

Wielu recenzentów twierdzi, że nie można się tytułować Inżynierem Sieci, jeśli się nie przeczytało tej książki. Nie do końca się z tym zgadzam. Nie zmienia to faktu, że lektura ta uświadamia i otwiera oczy – pozwala ona zrozumieć dlaczego dzisiejsze sieci i protokoły wyglądają właśnie tak, a nie inaczej. Ponadto autorka pisze w bardzo przyjemny i konwersacyjny sposób, przeplatając rozdziały świetnymi anegdotami. Zdecydowanie polecam!

CCIE R&S v5.0 400-101 OFFICIAL CERT GUIDE, VOL. 2

Narbik Kocharians

Drugi tom pokrywający zagadnienia egzaminu CCIE 400-101. Co najważniejsze – trzyma poziom pierwszego wolumenu. W oczywisty sposób stanowi kontynuację zagadnień poruszonych w poprzedniej książce. Pozycja obowiązkowa dla osób przygotowujących się do egzaminu CCIE – nic dodać, nic ująć.

◄ wróć do listy kategorii
Damian MichalakKsiążki – Sieci – CCIE R&S