Książki – Biografie

◄ wróć do listy kategorii

ELON MUSK

Ashlee Vance

Genialnie napisana biografia bardzo ciekawego człowieka. Wizjoner, przedsiębiorca, geniusz, celebryta – który roztacza przed ludzkością śmiałe plany zachęcające do odważnego spojrzenia w przyszłość i wzięcia spraw w swoje ręce. „Inspirujące” – słowo to pojawia się chyba najczęściej w ocenach, recenzjach i dyskusjach na temat tej biografii. W pełni się zgadzam!

POLOWANIE NA ESCOBARA

Mark Bowden

Bardzo dobra książka! Nie będzie wielką tajemnicą jak napiszę, że sięgnąłem po nią na fali popularności serialu „Narcos”. Książka ta jest idealnym uzupełnieniem tegoż serialu. Kawał porządnej powieści dziennikarskiej, lepszy od niejednego thrillera sensacyjnego mistrzów gatunku. Zdecydowanie polecam!

STEVE JOBS

Walter Isaacson

Doskonała biografia Steve’a Jobsa autorstwa Waltera Isaacson’a. Nie znalazłem w niej słabych punktów! Od pierwszej strony książka wchłania, wręcz porywa. Warto przeczytać tę biografię. Wiele z tego, co osiągnął Steve Jobs na pewno zachwyci niejedną osobę i upewni, że mając pomysł i swoje przekonania można zajść daleko.

LEWY. JAK ZOSTAŁ KRÓLEM

Ł. Olkowicz, P. Wołosik

Historia Lewego przedstawiona w ciekawy sposób. Ułożone chronologicznie wydarzenia pozwalają śledzić w przejrzysty sposób jego karierę, poznać jego wzloty i upadki, a także chwile załamania i chwały. Nie ulega wątpliwości, że książka ta opowiada o niezwykle profesjonalnym sportowcu, który dzięki swojej pracy i uporowi był skazany na sukces. Inspirująca lektura!

◄ wróć do listy kategorii
Damian MichalakKsiążki – Biografie