KONKURS – wygraj darmową wejściówkę na infraXstructure 2017!

Dodaj komentarz | , autor: Damian Michalak

PODAJ TO

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią ruszamy dziś z konkursem, w którym masz szansę wygrać darmową wejściówkę na konferencję infraXstructure 2017. Wartość nagrody jest niebagatelna i wynosi 599zł, także gorąco zachęcam do udziału!

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie nalezy spełnić trzy warunki:

  1. Musisz być subskrybentem newslettera bloga. Jeśli już jesteś – przejdź do następnego punktu. Jeśli nie – możesz się zapisać używając żółtego formularza pod tym artykułem.
  2. Udostępnij na Facebooku post: https://www.facebook.com/nastykusieci/posts/1260099620776041
  3. Odpowiedz na pytanie konkursowe: „Wymień trzy komercyjne produkty, które możemy skategoryzować jako platformy SDN”. Odpowiedź wyślij mailem na damian@nastykusieci.pl (możesz w tym celu posłużyć się formularzem kontaktowym)

Jak wygrać?

Zwycięzca zostanie wylosowany spośród osób, które spełnią wymienione powyżej trzy warunki i odpowiedzą poprawnie na pytanie konkursowe. Warunki należy spełnić dzisiaj do godziny 22:00. Zwycięzca zostanie wyłoniony w czwartek 6-tego kwietnia o godzinie 12:00, a losowanie będzie transmitowane na żywo na Facebooku.

Update: Z uwagi na niskie zainteresowanie konkursem nie było losowania – na około 600 odsłon strony z informacją o konkursie otrzymałem jedno zgłoszenie konkursowe. Zwycięzcą został Pan Dominik Grzywaczewski, a wymienione przez niego platformy SDN to VMware NSX, Openstack oraz CloudGenix.

SPODOBAŁ CI SIĘ TEN BLOG?
Dołącz do moich subskrybentów, a nie przegapisz kolejnych ciekawych artykułów!

Nie ujawnię nikomu Twojego adresu. Zero spamu.
Damian MichalakKONKURS – wygraj darmową wejściówkę na infraXstructure 2017!