infraXstructure 2017 – poznaj agendę i wygraj darmową wejściówkę!

1 komentarz | , autor: Damian Michalak

PODAJ TO

Już 20. kwietnia 2017 widzimy się po raz trzeci podczas infraXstructure! To praktyczna konferencja Data Center, Cloud i DevOps tworzona przez inżynierów dla inżynierów. Mocno techniczna, treściwa i stworzona z myślą o specjalistach z tych dziedzin. Jeśli zajmujesz się Data Center, Cloudem, DevOps, konteneryzacją, wirtualizacją, DTrace, IasS i chcesz poznać doświadczenia specjalistów zajmujących się tymi zagadnieniami – infraXstructure zostało stworzone właśnie dla Ciebie!

Dotychczas miałem okazję gościć na dwóch konferencjach PLNOG (13 i 14) oraz na zeszłorocznej edycji infraXstructure, co zaowocowało między innymi artykułem „„Always On” – o replikacji danych w Data Center słów kilka”. Jest to wydarzenie, które z całego serca mogę polecić! W tym roku też tam będę, a rezultaty tej wizyty z pewnością pojawią się na blogu. Na końcu tego artykułu znajdziesz informacje o tym jak zdobyć darmową wejściówkę oraz skorzystać ze zniżki na bilety.

Dla kogo jest ta konferencja?

Wydarzenie skierowane jest do profesjonalistów zarządzających systemami i infrastrukturą centr danych, zajmujących się kolokacją, odzyskiwaniem oraz zabezpieczaniem danych, architekturą IT, systemami cloud’owymi, przechowywaniem danych, serwerami oraz ciągłością biznesową. Jak co roku organizatorzy uciekają od marketingowej papki, gwarantując Wam konkretne rozwiązania, unikalne wdrożenia, niezależne opinie i odważne porównania.

Kto wystąpi na scenie?

Siła infraXstructure to przede wszystkim zaawansowane, praktyczne i najbardziej istotne tematy. Podczas kolejnej edycji konferencji nie zabraknie dyskusji o nowych rozwiązaniach z perspektywy użytkowników, ich wrażeń i opinii. Na infraXstructure 2017 pojawi się między innymi Kamil Stawiarski – niekwestionowany ekspert Oracle, który jako jedyny w Polsce otrzymał nagrodę Oracle ACE. Swoim doświadczeniem podzieli się także Piotrek Jabłoński, najlepszy speaker PLNOG17, promotor sieci programowalnych i wszechstronny specjalista systemów. Łukasz Kałużny natomiast opowie o najczęściej popełnianych błędach przy wykorzystywaniu IasS w Microsoft Azure.

To tylko próbka tego, co będzie się działo 20. kwietnia w Babce do Wynajęcia – więcej treściwych wykładów znajdziecie w agendzie!

Skorzystaj z doświadczenia ekspertów

Czerpanie z profesjonalnej wiedzy prelegentów, szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i poznanie innych specjalistów z branży to tylko część korzyści, które niesie ze sobą uczestnictwo w infraXstructure. Właśnie dlatego warto się zarejestrować i zapewnić sobie miejsce na tym niezwykłym wydarzeniu.

Nie może Cię tam zabraknąć!

W tym roku blog Na Styku Sieci jest partnerem społecznościowym konferencji infraXstructure. Rejestracja już ruszyła, a dla czytelników bloga organizator przygotował specjalną zniżkę!

Zniżka 15%!
Aby kupić bilety o 15% taniej, wystarczy podczas rejestracji podać kod “NSS15
Darmowa wejściówka!
Koniecznie zapisz sobie w kalendarzu datę: 3 kwietnia. To tego dnia na blogu pojawi się konkurs, w którym będziesz mógł wygrać darmową wejściówkę na konferencję (o wartości 599zł!). Jak zawsze, informacja o nowych treściach na blogu trafia w pierwszej kolejności do subskrybentów newslettera. Aby nie przegapić okazji, zapisz się na newsletter używając żółtego formularza pod artykułem!

P.S. Polecam śledzić konferencję na Facebooku i Twitterze, gdzie organizator obiecuje nadawać na bieżąco o wszystkich nowościach!

SPODOBAŁ CI SIĘ TEN BLOG?
Dołącz do moich subskrybentów, a nie przegapisz kolejnych ciekawych artykułów!

Nie ujawnię nikomu Twojego adresu. Zero spamu.
Damian MichalakinfraXstructure 2017 – poznaj agendę i wygraj darmową wejściówkę!