CCIE vlog #01 – tracker i pierwsza lektura

Komentarze: 3 | , autor: Damian Michalak

PODAJ TO

Nowy Rok już za nami – czas zacząć naukę! W pierwszym odcinku vloga „Moja droga do CCIE” opowiadam o tym w jaki sposób należy zapoznać się z zagadnieniami egzaminacyjnymi, jaki jest mój sposób na śledzenie postępów w nauce oraz jaka lektura wpadła w moje ręce jako pierwsza.

Linki:

 1. Artykuł „Moja droga do CCIE”: http://bit.ly/2j6cq8s
 2. POBIERZ TRACKER CCIE: Link do pobrania trackera CCIE v5.1 otrzymasz w mailu potwierdzającym subskrypcję newslettera. Zapraszam do zapisywania się przy użyciu formularza poniżej!
 3. Książka „Interconnections 2nd Edition”: http://amzn.to/2iWNC5p
SPODOBAŁ CI SIĘ TEN BLOG?
Dołącz do moich subskrybentów, a nie przegapisz kolejnych ciekawych artykułów!

Nie ujawnię nikomu Twojego adresu. Zero spamu.
Damian MichalakCCIE vlog #01 – tracker i pierwsza lektura
 • Marcin

  Cześć, Gdzie szukasz ciekawych pozycji do czytania, nie chciałbym czegoś Cisco, na początek ta książka co wskazałeś wygląda ciekawie :). Masz inne tytułu w zanadrzu.

  • Cześć Marcin! Jeśli chodzi o lektury to głównie sugeruję się opiniami znajomych, którzy mają już poszczególne książki za sobą i je rekomendują – bardzo często są to trafne opinie 🙂 Moja obecna lista pozycji do przeczytania w trakcie przygotowań do CCIE wygląda następująco:

   https://uploads.disquscdn.com/images/861cbb20b074f6bfd7a8374e282cdaf34bd8323e0a8b22dcc69784b72a3a5054.jpg

   Większość pozycji co prawda Cisco, ale nie ulega wątpliwości, że jest to dobry materiał. Z lektur non-Cisco poleciłbym jeszcze „Network Warrior” ale to bardziej na poziomie CCNA/CCNP 🙂 Jak wpadnie mi w rękę jakaś perełka, która jeszcze nie została tu wymieniona to oczywiście dam znać 🙂

 • Pingback: Jak się przygotować do CCNA? Część 1. | Na Styku Sieci()